Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Dr Epoksi inşaat ve yapı malzemeleri adına kurulmuş deneyimli bir firmadır. Endüstriyel zemin kaplamalarından tutunda, su yalıtımı sistemlerine kadar birçok alanda kapsamlı olarak çalışmaktayız. Dr Epoksi firması müşteri memnuniyetine önem veren, aldığı işleri en iyi şekilde yerine getiren referansı kuvvetli bir firmadır. Çalışma yapacağımız alanlarda işe başlamadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek ön çalışma yaparız. Uygulama yapılacak alanı ve zemini yapılacak işleme uygun hale getiririz. Fabrikalar, alışveriş merkezleri, okullar, spor salonları ve evler olmak üzere birçok alanda çalışmalar yaparız.

Dr Epoksi Firması Uygulamaları

Dr Epoksi firması olarak birçok alanda hizmet vermekteyiz. Yaptığımız her işi profesyonel ekibimiz ile deneyimli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Firma olarak yaptığımız işler sırasıyla şöyledir;

  • Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama
  • Multilayer Epoksi Zemin Kaplama
  • Tekstürlü Epoksi Zemin Kaplamaları
  • Anti statik Epoksi Zemin Kaplamları
  • Epoksi Boya
  • Poliüretan Zemin Kaplamaları
  • Terrazo Zemin Kaplamları
  • Epoksi Mortar Zemin Kaplama olmak üzere daha çok fazla alanda çalışma yapmaktayız.

Yaptığımız bu işlemleri en sağlam şekilde kullanıma hazır bir şekilde sizlere sunacağımızın garantisini veriyoruz. Ayrıca Dr Epoksi firması olarak mühendislik işi gerektiren birçok projede hizmet vermekteyiz. Gerek kapsamlı çalışmalar, gerek şahsa özel çalışmalar olmak üzere birçok alanda profesyonel mühendislerimiz, mimarlarımız ve çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Firma Ayrıcalıklarımız

Dr Epoksi firması olarak işimizi en iyi şekilde yaparız. Firma olarak çalışma saatlerimiz içerisinde telefon numaralarımızdan ve iş ofisimize yapacağınız ziyaretler ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca köklü ve kapsamlı olarak çalışan bir firma olarak web adresimizden bizlere ulaşarak iş görsellerimize ulaşabilirsiniz.

Oturduğunuz yerden firmamız hakkında merak ettiğiniz iş bilgilerimize rahatça ulaşabilmeniz adına tasarlanmış olan web adresimizde referanslarımız ve yaptığımız işlerin görselleri bulunmaktadır. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak merak edilen her konuda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat seçenekleri ve %100 kalite garantisi ile Dr Epoksi firmamıza güvenebilirsiniz. Yaptığımız işin arkasında duran bir firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırız. sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyarız.

Epoksi Zemin Kaplama ile ilgili tüm sorularınız için bize hemen ulaşabilirsiniz.